Čo je to Autodetailing?

Auto detailing je celkom nový pojem pre mimoriadne náročnú starostlivosť o auto. Tento výraz je čoraz viac rozšírený, avšak široká verejnosť stále úplne nechápe čo to ten detailing vlastne je.

Zjednodušene by sme mohli povedať, že túto činnosť praktizuje každý, kto sa o svoje auto poctivo stará a pravidelne navoskuje a preleští vozidlo od hlavy až po päty. Profesionálny detailing však ide viac do hĺbky. Nejedná sa iba o povrchové čistenie interiéru či exteriéru vozidla. Veľký dôraz na detail a profesionalita sú základom tejto techniky. Cieľom poctivých detailérov je kvalita, čistota, obnova vzhľadu a dlhodobá ochrana, tak aby bolo auto aj do budúcna chránené pred poškodením či znečistením. Podstatou je všímať si každý detail, hranu, prehyb či škáru a všetko poctivo umyť a ošetriť. Vďaka systematickej práce detailera auto pri odovzdávaní zákazníkovi vyzerá, ako keď si ho pri kúpe prvý krát obzeral v showroome.

MOJE SLUŽBY

Ak sa chcete o každej službe dozvedieť viac, kliknite na tlačidlo “POPIS PROGRAMU”. Každé auto umývam bezpečnými metódami umývania, pričom zaisťujem najvyššiu možnú kvalitu služieb 💎

LEŠTENIE AUTA

Odstránenie 70% škrabancov.

Od 120€

Odstránenie 80% škrabancov.

Od 220€

Odstránenie 90% škrabancov.

Od 400€

LEŠTENIE SVETIEL

Keramická ochrana na 2 roky v cene.

50€

Keramická ochrana na 2 roky v cene.

40€

TEPOVANIE AUTA

Napríklad:

Fiat 500 / Ford Ka / Toyota Yaris / Škoda Fabia / Seat Ibiza

40€

Napríklad:

VW Golf/ Audi A3/ Seat Leon/ BMW 1 Series

50€

Napríklad:

Tesla Model S/ BMW 5 Series/ BMW X5/ Volvo XC90

60€

NAJLEPŠIA KVALITA, NAJLEPŠIE ZNAČKY

car-pro
koch-chemie
logo znacky flex