O mne

Ako to začalo a kde som teraz

Začalo to klasicky, prvé vlastné auto a prvý autodetailing je tu. Bez nejakých skúseností som sa vrhol na preleštenie svetiel ,dverí a blatníka. Samozrejme prepálené svetlo a hologramy na aute 😀 Vtedy som si povedal OK musím si niečo naštudovať a chce to prax.

Niekoľko mesiacov som robil za pár korún v miestnej ručnej autoumyvárke v obchodnom centre. Klasické vysávanie, utieranie plastov od prachu, vyleštenie okien… Nejako sa musí začať 😉 Sem tam sa pritrafilo nejaké to voskovanie auta, či preleštenie dielu. Forma práce ma však vnútorne neuspokojovala, pretože Na detailoch záleží. Po pár mesiacoch som si povedal stačilo.

Už s nejakými skúsenosťami a študovaním autodetailingu na nete, som na svojich autách skúšal rôzne techniky a prípravky až kým som nedozrel k svojej prvej zákazke. Ubehli 2 roky a cez ruky mi prešlo veľké množstvo áut a niekoľko absolvovaných školení (Krytex, LT Detailing…). Po dlhej drine sa moja vášeň ku Autodetailingu len prehlbovala.

Momentálne robím autodetailing ako hoby popri práci. Som zamestnaný v ručnej autoumyvárke v Žiline a som v kontakte s autami každý boží deň.

  • Priateľský a seriózny prístup.
  • Spoľahlivosť vždy na prvom mieste.
  • Uspokojím sa len s najlepším možným výsledkom.

NAJLEPŠIA KVALITA, NAJLEPŠIE ZNAČKY

car-pro
koch-chemie
logo znacky flex
Call Now Button